Наші Нагороди:
«Повернутися до списку новин

Тиждень масниці в PAPASHON!

Зустрічайте свято весни смачно. Найпопулярнішим блюдом на Масницю вважаються млинці, а ми підготували меню з начинкою на будь-який смак: м’ясо, сир, мак, вишня і карамель. Пальчики оближеш!

З 24 лютого по 2 березня відзначаємо найсмачнішу тиждень в році – Масляну! Це найстаріший слов’янське свято, головним атрибутом якого є рум’яні, ароматні млинці з пилу-жару. У ці дні веселимося і їмо млинці в необмеженій кількості, щоб рік був веселим і грошовим.

Ресторани Папашон запрошують в гості на спеціальні млинцеві меню, рум’яні пироги і млинці. Встречайте свято весни смачно. Найпопулярнішим блюдом на Масницю вважаються млинці, а ми підготували меню з начинкою на будь-який смак: м’ясо, сир, мак, вишня і карамель. Пальчики оближеш!

З 24 лютого по 2 березня відзначаємо найсмачнішу тиждень в році – Масляну! Це найстаріший слов’янське свято, головним атрибутом якого є рум’яні, ароматні млинці з пилу-жару. У ці дні веселимося і їмо млинці в необмеженій кількості, щоб рік був веселим і грошовим. Ресторани Папашон запрошують в гості на спеціальні млинцеві меню, рум’яні пироги і млинці

Бронь столиків за номером: (048) 777-51-55;


Доріжка заброньована!

Спасибі, доріжка успішно заброньована на ваше ім’я!

Протягом години наш менеджер зв’яжеться з вами для підтвердження.

Викупити заброньовані Вами доріжки можна тільки за стійкою рецепції боулінгу.

Увага

Бронь автоматично знімається програмою за 30 хвилин до початку гри , і відразу доріжки для гри в боулінг надходять у вільний продаж.

Звертаємо Вашу увагу на те, що номер заброньованої доріжки може не відповідати номеру тієї доріжки, яка буде Вам надана під час оплати броні.

Щоб уникнути непорозумінь, рекомендуємо викупити заброньовані доріжки не пізніше, ніж за 30 хвилин до запланованого Вами початку гри.

Дякую, чекаю дзвінка!

Процедура бронювання

 1. Виберіть комплекс, в якому Ви хочете забронювати доріжку для гри в боулінг.
 2. Виберіть дату.
 3. У відкритій ТАБЛИЦІ БРОНЮВАННЯ відзначте курсором мишки ту доріжку, яку хочете забронювати.
 4. Виберіть годину гри. Одна клітинка в ТАБЛИЦІ БРОНЮВАННЯ = 30 хвилин.
 5. Пункти під ТАБЛИЦЕЮ БРОНЮВАННЯ програма заповнює автоматично, відповідно до внесених Вами даними.
 6. Будь ласка, заповніть кожне поле. Якщо ми не будемо знати Ваш номер телефону та електронну пошту, ми не зможемо підтвердити бронювання.
 7. Натисніть кнопку «Забронювати» (праворуч під формою броні).
 8. Код бронювання відправляється в листі на Вашу електронну пошту, вказану при реєстрації.
 9. Бронь є дійсною при її підтвердженні і оплаті не пізніше, ніж за 20 хв до призначеного часу. Неоплачена за 20 хвилин до призначеного часу бронь доріжки знімається.
 10. Підтвердженням он-лайн бронювання дзвінок рецепції PAPASHON.
 11. Адміністрація залишає за собою право змінити номер типу броньованого доріжки.
Закрити