Порядок проведення розіграшу «Даруємо піцу за коментар»

в парку дитячих розваг «PAPASHON Kids» (Одеса)

 

1. Організатором Розіграшу «Даруємо піцу за коментар» є СПД Будакова Ю.І. (діє на підставі реєстрації в ЄДР від 11.04.2019 р., номер запису: 2 556 000 0000 151597).

2. Період проведення Розіграшу з «11» червня 2019р. до «14» червня 2019р. включно.

3. Територія проведення Розіграшу – Парк дитячих розваг PAPASHON Kids, розташований за адресою: м.Одеса, проспект Небесної Сотні, 2/1.

4. Розіграш не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику, азартною грою.

5. Учасником Розіграшу може бути фізична особа з необхідним обсягом дієздатності відповідно до законодавства України. Виключенням є співробітники, представники Організаторів Розіграшу.

6. Умови участі в Розіграшу.

6.1. Для участі в Розіграшу та отримання статусу учасника необхідно:

6.1.2. Бути підписаним на сторінки PAPASHON Kids у соціальних мережах Facebook (@papashonkids) або Instagram (@papashonkids);

6.1.3. Залишити коментар під публікацією в соціальних мережах щодо Розіграшу з відповіддю на поставлене запитання;

6.1.4. Профілі всіх учасників, на час проведення розіграшу, повинні бути відкритими. Комерційні сторінки не прийматимуть участі в Розіграші.

7. Призовий фонд Розіграшу складається з 2 (двох) Подарунків.

7.1. Подарунок для розіграшу в соціальній мережі Facebook – піца «Маргарита» (50 см) в кількості 1 (одна) одиниця;

7.2. Подарунок для розіграшу в соціальній мережі Instagram – піца «Маргарита» (50 см) в кількості 1 (одна) одиниця;

7.3. Подарунок можна отримати виключно на території проведення Акції, зазначеної в пункті 3 цих Умов, при пред’явленні документа, що підтверджує особу переможця.

7.4. Отримати подарунок можна протягом 1 місяця від дати розіграшу, тобто до 14 липня 2019 року включно;

7.5. Під подарунком Розіграшу мається на увазі його придбання за ціною 0,01 грн.;

7.6. Для отримання Подарунку переможцю Розіграшу необхідно відвідати Парк дитячих розваг PAPASHON Kids, придбавши вхідний квиток відповідно до діючих тарифів, та повідомити адміністратора Парку про намір отримати Подарунок.

8. Визначення переможців Розіграшу.

8.1. Переможці Розіграшу будуть визначені «14» червня о «16» годині 00 хвилин випадковим чином (за допомогою сервісу getcombot.com) серед всіх учасників, які виконали умови, зазначені в пункті 6.1 цих Умов.

8.2. Результати Розіграшу будуть опубліковані на сторінках PAPASHON Kids у соціальних мережах Facebook (@papashonkids) та Instagram (@papashonkids) з використанням фото- та/або відео-підтвердження прозорості результатів Розіграшу.

8.3. Сповіщення переможців Розіграшу про виграш подарунків буде відбуватися через особисті повідомлення. У випадку розбіжності П.І.Б. переможця з інформацією, вказаною у соціальних мережах, йому/їй слід повідомити про це Організатора.

9. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Умов та/або питань, не врегульованих цими Умовами, рішення приймається Організатором. При цьому рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.

10. Заміна Подарунку Розіграшу грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

11. Якщо Учасник Розіграшу, що має право на отримання призу Розіграшу, з будь-яких причин, не залежних від Організатора / Виконавця Розіграшу (в тому числі: виїзд закордон, хвороба або фізична неспроможність, заборона лікарів, зміна місця проживання тощо), не має можливості отримати Подарунок, такий Учасник Розіграшу не має права на отримання жодних додаткових заохочень, компенсацій та інших виплат від Організатора / Виконавця Розіграшу. Результати проведення Розіграшу, оприлюднені Організатором, є остаточними і не можуть бути змінені, окрім випадків, передбачених цими Правилами.