«PAPASHON БОНУС» – це програма лояльності від ТМ PAPASHON (ПАПАШОН) до постійних клієнтів розважальних комплексів Papashon.
Cтавши учасником програми лояльності ТМ PAPASHON (ПАПАШОН), клієнт отримує Карту постійного Гостя, яку потрібно пред’являти при розрахунках на касі в комплексах.
Залежно від суми чека і виду послуг на неї нараховуються бонуси, які потім переводяться в «Бонусні бали» (бонуси), і ними вже можна розраховуватися за покупки – Бонусна програма лояльності «PAPASHON БОНУС»

1. Основні поняття і терміни
1.1. «Організатор» Програми лояльності PAPASHON БОНУС – юридичні та фізичні особи, ліцензіати ТМ Papashon, які беруть участь в проведенні бонусної програми та здійснюють підприємницьку діяльність за адресами:

– Papashon Kids / Papashon Bowling – м Одеса, пр-т Небесної сотні, 2/1, ТРЦ City Center;

– Papashon Kids / Papashon Bowling  – м Львів, вул. Кульпарківська, 226а, ТРЦ Victoria Gardens;

– Papashon Bowling / Papashon Kids  – м Київ, проспект Правди, 47, ТРЦ Retroville;

– Papashon Kids – м. Київ, ТРЦ RIVER MALL, Дніпровська набережна, 12;

1.2. «Учасник» Програми – особа, яка досягла 18 річного віку і дала згоду на участь в Програмі лояльності PAPASHON БОНУС відповідно до встановлених Правилами, і участь якого підтверджено Організатором.
1.3. «Карта постійного клієнта» – пластикова карта, яка видається Учасникові Програми лояльності PAPASHON БОНУС Організатором або від імені організатора на певних умовах і користується усіма правами Програми.
1.4. «Анкета» – формуляр, який видається Організатором для отримання карти постійного клієнта, при заповненні якого, особа дає свою згоду на участь в Програмі згідно з визначеними Правилами, а також дозволяє використовувати надані їм свої персональні дані та іншу інформацію в рамках Програми і відповідно до чинного законодавства про захист персональних даних.
1.5 Учасниками Програми можуть бути особи, які досягли 18-ти річного віку, які постійно проживають на території України і які є власниками Карти постійного клієнта мережі комплексів Організатора.
1.6 Карта постійного клієнта є активною протягом терміну дії Програми.
1.7 Карта постійного клієнта видається за умови заповнення анкети Учасника програми і надання згоди на використання персональних даних особи.
1.8 До моменту заповнення і підписання Анкети Учасник зобов’язаний ознайомитися з даними Правилами участі в програмі лояльності.

2.Права і обов’язки Організатора Програми
2 .1.Карти постійного клієнта є власністю Організатора Програми.
2 .2.Організатор має право зупинити дію Програми, скасувати або змінити умови Програми попередньо повідомивши про це Учасників за 30 (тридцять) календарних днів до такої зміни з розміщенням відповідної інформації на офіційному сайті ТМ Papashon – www. papashon.com
2 .3.Організатор має право відмовити у видачі карти постійного клієнта, в разі відмови і ненадання необхідної інформації (персональних та інших даних) для заповнення анкети Учасника.
2 .4.Організатор має право видалити або припинити дію карти при виникненні таких обставин:
– використання або спроба використання карт способом, який не відповідає умовам і Правилам;
– будь-який обґрунтована підозра у зловживаннях з боку Учасника щодо його участі в Програмі;
– отримання прибутку від третіх осіб за користування карткою учасника;
– в разі припинення дії Програми лояльності PAPASHON БОНУС
-у разі якщо використання карти суперечить чинному законодавству України.
2 .5.Організатор не несе відповідальності за будь-які втрати або збитки, що виникають в результаті таких дій.
2 .6.Організатор зобов’язується належним чином збирати, зберігати, обробляти дані Учасників Програми та використовувати їх відповідно до чинного законодавства України.
2 .7.Організатор може інформувати Учасника в будь-який зручний йому спосіб і формі про його можливості та винагороди в рамках участі в Програмі лояльності PAPASHON БОНУС

3.Права і обов’язки Учасника
3 .1.Учасник має всі права на захист своїх персональних даних відповідно до ст.8 Закону України «Про захист персональних даних» та положень чинного законодавства України.
3 .2.Учасник може змінити (доповнити) свої персональні дані, вийти з Пр ограмми лояльності PAPASHON БОНУС, а так само заблокувати свій бонусний рахунок звернувшись в письмовому вигляді до організаторів Бонусної програми за електронною адресою: contact @ papashon.com
3 .3.Учасник надає Організатору право повідомляти йому будь-яку інформацію комерційного (або) інформаційного характеру про Програму лояльності PAPASHON БОНУС по електронній пошті і телефоном.
3 .4.Учасник може в будь-який момент відмовитися отримувати інформацію за вищевказаними комунікаційним каналам, повідомивши Організатора.
3 .5.Учасник має право відмовитися від участі в Програмі лояльності PAPASHON БОНУС в разі незгоди з її умовами.

4. Порядок відновлення втраченої картки
4.1 Учасник може звернутися до Організатора Програми для блокування або анулювання карти в разі її втрати, пошкодження або відмови від участі в Програмі лояльності PAPASHON БОНУС. Організатор звільняється від відповідальності за наслідки втрати Картки постійного клієнта.
4.2 При відновленні карти Учаснику видається нова карта, на якій збережено стан бонусного рахунку на момент блокування втраченої картки. Організатор Програми лояльності PAPASHON БОНУС не несе відповідальності за всі операції, що проводяться на рахунках до блокування картки.
4.3 Карта може бути розблокована або відновлена тільки в разі, коли персональні дані заявника збігаються з даними, представленими в Анкеті Учасника Програми лояльності PAPASHON БОНУС (заповнюється при видачі карти постійного клієнта).

5. Загальна інформація

 

Бонусний рахунок

порядок відкриття

Видаєтся при оплаті товарів на суму 100 гривень

нарахування

Бонуси нараховуватися відповідно до умов Бонусної програми і залежать від ставки бонусних балів і розміру сплачених товарів

що оплачує

– боулінг;
– більярд;
– меню кухні;
– атракціони дитячого містечка (крім ігрових автоматів)

% розрахунку

50%

Термін дії

Бонуси дійсні протягом року. Бонуси згорають 1 січня поточного року.

БОНУСНА ПРОГРАМА «PAPASHON БОНУС»
1.Загальна інформація:
1.1 «Бонусні бали» – умовні облікові одиниці, що використовуються для функціонування Програми, в яких проводиться розрахунок і нарахування бонусів на віртуальні рахунки Учасників за здійснення ними покупок в мережі розважальних комплексів Papashon відповідно до умов нарахування, встановленими Організатором.
1.2.«Винагорода» – розмір знижки, яку отримує Учасник програми відповідно до розміру накопичених бонусів.
1. 3.«Бонусний Рахунок» – сукупність даних в інформаційній системі Програми про транзакції, нарахуваннях і списання на мапі Учасника.
1.4 «Ставка бонусної картки» – 2%, 7%, 12%

2.Умови участі в Програмі
2.1. Власником Карти постійного клієнта може стати особа, яка здійснила покупку послуг на суму від 100 грн. Клієнту видається карта, бонусний рахунок , який є тільки накопичувальним.
2.2.Учасниками Бонусної программа, є користувачі Програми лояльності PAPASHON БОНУС з бонусним рахунком зі ставкою Нарахування бонусних балів 2%, 7%, і 12%.
2.3. Учасниками програми лояльності можуть стати особи, отримавши картку клієнта по іншій спеціальній рекламній компанії або акції.
2.4.Користувачем Карти постійного клієнта, може стати особа:
2.5 .1. Здійснивши покупку послуг Організатора Програми на суму від 1000грн. Ставка нарахування бонусів в такому випадку буде становити 2%.
2.5 .2 Здійснено разову покупку товарів Організатора Програми розміром 5 000 і більше гривень. Ставка нарахування бонусів в такому випадку буде становити 7%.
2.5. 3. Здійснила разову покупку товарів Організатора Програми розміром 10 000 і більше гривень. Ставка нарахування бонусів в такому випадку буде становити 12%
2.5. 4. Клієнти, які мають Картку постійного клієнта Бонусний рахунок якої має бонусну ставку 2% і сплатили товари / послуги на загальну суму 5 0 00 гривень (одноразово або поетапно) підвищують автоматично ставки у нарахування бонусів 7%
2.5. 5. Клієнти, які мають Картку постійного клієнта і оплатили товари / послуги на загальну суму 10 000 і більше гривень (одноразово або поетапно) підвищують автоматично бонусну ставку нарахування бонуса 12%.

Вартість товарів, грн.

Ставка нарахування бонусних балів,%

1000

2

5 000

7

10 000

12

2.5. Карта постійного Гостя служить ідентифікатором покупця – Учасника Програми.
2.6.Датою початку участі Учасника в Програмі є дата здійснення ним першої транзакції в розважальному комплексі Організатора з використанням Картки постійного клієнта.

3. Нарахування бонусних балів
3.1. Нарахування бонусів проходить тільки після активації Карти постійного клієнта в разі її пред’явлення в момент розрахунку за покупку.
3.2.Активація бонусної програми (нарахування бонусів) починається з наступного дня після дня видачі в РК Papashon.
3.3. Сума нарахування бонусів дорівнює співвідношенню ставки нарахування бонусів від суми покупки, з розрахунку згідно з формулою:
На бонусному рахунку 100 грн. * 2% (вид бонусної картки) = 2,00 гривні бонусів
На бонусному рахунку 100 грн. * 7% (вид бонусної картки) = 7,00 гривень бонусів
На бонусному рахунку 100 грн. * 12% (вид бонусної картки) = 12,00 гривень бонусів
1 бонус умовно дорівнює 1 гривні, при використанні бонусів.

3.4.Нараховані за покупки Бонусні бали реєструються і підсумовуються на бонусному рахунку Учасника, який відображається на чеку при оплаті.
3.5.Бонусні бали нараховуються при розрахунку готівкою або за допомогою безготівкової оплати з використанням банківських карт.
3.6.В рамках Програми допускається нарахування додаткових балів в період проведення рекламних кампаній або спеціальних акцій Організатора програми.

4.Використання балів
4.1.Організатор надає Учасникам Програми, відповідно до кількості накопичених на їх індивідуальних бонусних рахунках балів, право отримати винагороду, тобто придбати товари в розважальному комплексі Організатора на спеціальних умовах. При цьому з бонусного рахунку Учасника списуються Бонусні бали в кількості, що дорівнює базовій вартості аналогічного товару мінус сума пільгової ціни, з розрахунку 1 (один) Бонусний бал умовно дорівнює 1 (одній) гривні.
4.2. Бонусні бали можуть бути використані не раніше, ніж через 1 день з моменту їх нарахування. У разі відсутності достатньої кількості бонусних балів на рахунку Учасника, надається можливість комбінованої оплати: частина накопиченими бонусними балами, а частина – готівкою або безготівковим розрахунком. Учасник зобов’язаний повідомити працівникові Організатора про своє бажання використовувати бонусні бали.
4.3.Бонусні бали можуть бути використані Учасником при достатньому їх кількості при оплаті наданих Організатором наступних товарів:
– кафе, з урахуванням положень пункту 5.4 цієї програми;
– боулінг, з урахуванням положень пункту 5.4. даної програми;
– більрд, з урахуванням положень пункту 5.4 цієї програми;
– дитяче містечко, з урахуванням положень пункту 5.5 цієї програми.
4.4.Набрані Бонусні бали не можуть бути переведені в грошовий еквівалент і видані Учаснику в готівковій формі.
4.5.Бонусними балами можливо оплатити 50% від суми чека.

5. Інші умови і обмеження дії програми
5.1.У разі виникнення, будь-яких спірних питань щодо умов участі в Програмі, нарахування бонусних балів, Учасник повинен звернутися до Організатора з відповідною заявою, пред’явити чек, що підтверджує покупку в розважальному комплексі Організатора. Організатор зобов’язується надати відповідь на звернення Учасника протягом встановленого законом терміну.
5.2.Використання карти постійного клієнта здійснюється особисто Учасниками Програми. Бонусні бали, нараховані за результатами участі в Програмі неможливо передавати, продавати або будь-яким іншим способом відчужувати на користь третіх осіб.
5.3.Бонусні бали не нараховуються за карткою постійного клієнта 2%, 7%, і 12% на наступні види товарів і послуг:
– шкарпетки для боулінгу і ігрового лабіринту;
– додаткові послуги (майстер-класи, кв ести, розважальні програми, індивідуальна няня), додаткові товари і послуги для святкування дня народження, а саме: торт, фотозоні, піньята, повітряні кулі, робота аніматорів і ведучих і тд;
– тікети для ігрових автоматів,
– додаткові послуги розважальних комплексів Papashon і партнерів Організатора.
5.4. Бонусні бали не використовуються при оплаті карткою постійного клієнта 2%, 7%, і 12% на наступні види товарів і послуг:
– шкарпетки для боулінгу і ігрового лабіринту;
– додаткові послуги (майстер-класи, квести, розважальні програми, індивідуальна няня і тд), додаткові товари і послуги для святкування дня народження, а саме: торт, фотозоні, піньята, повітряні кулі, робота аніматорів і ведучих і тд;
– тікети для ігрових автоматів;
– додаткові послуги розважальних комплексів Papashon і партнерів Організатора.
5.5. Термін дії бонусної програми три календарних місяця і діє на постійній основі.
5.6.Додаткову інформацію (роз’яснення тощо) а також довідатися про умови Програми можна в розважальних комплексах в Куточку споживача і на офіційному сайті ТМ Papashon – www. papashon. com
5.7. Побажання і претензії щодо дії Програми можуть бути викладені і відправлені листом на електронну адресу Організатора – contact@papashon.com .