«PAPASHON БОНУС KIDS» – це програма лояльності від ТМ PAPASHON (ПАПАШОН) щодо постійних клієнтів парків дитячих розваг Papashon Kids. Ставши учасником програми лояльності ТМ PAPASHON (ПАПАШОН), клієнт отримує Карту постійного Гостя, яку потрібно пред’являти при розрахунках на касі в парках.

Залежно від суми чека і виду товарів на неї нараховуються бонуси, які потім перераховуються в «Бонусні бали» (бонуси), і ними вже можна розраховуватися за покупки – Бонусна програма лояльності «PAPASHON БОНУС KIDS».

Основні поняття і терміни:

 1. Основні поняття і терміни

1.1.   «Організатор» Програми лояльності PAPASHON БОНУС KIDS – юридичні та фізичні особи, ліцензіати ТМ Papashon, які беруть участь в проведенні бонусної програми і здійснюють підприємницьку діяльність за адресами:

                      Papashon Kids River Mall – м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 10-14, ТРЦ River Mall;

                      Papashon Kids Retroville – м. Київ, проспект Правди, 47, ТРЦ Retroville;

                      Papashon Bowling Retroville – м. Київ, проспект Правди, 47, ТРЦ Retroville;

                      Papashon Kids City Center – м. Одеса, пр-т Небесної сотні, 2, ТРЦ City Cente;

                      Papashon Bowling City Center – м. Одеса, пр-т Небесної сотні, 2, ТРЦ City Center;

                      Papashon Bowling Victroria Gardens – м. Львів, вул. Кульпарківська, 226а, ТРЦ Victoria Gardens;

  Papashon Kids Victroria Gardens – м. Львів, вул. Кульпарківська, 226а, ТРЦ Victoria Gardens;

1.2.   «Учасник» Програми – особа, яка досягла 18 річного віку і дала згоду на участь в Програмі лояльності PAPASHON БОНУС KIDS відповідно до встановлених Правил, і участь якої підтверджено Організатором.

1.3.   «Картка постійного клієнта» – пластикова картка, яка видається Учаснику Програми лояльності PAPASHON БОНУС KIDS Організатором або від імені організатора на певних умовах і користується усіма правами Програми.

1.4.   «Анкета» – формуляр, який видається Організатором для отримання картки постійного клієнта, при заповненні якого особа дає свою згоду на участь в Програмі відповідно до визначених Правилами, а також дозволяє використовувати надані їм свої персональні дані та іншу інформацію в рамках Програми та відповідно до чинного законодавства про захист персональних даних.

1.5. Учасниками Програми можуть бути особи, які досягли 18-ти річного віку, які постійно проживають на території України і які є власниками Карти постійного клієнта мережі парків дитячих розваг Організатора.

1.6. Картка постійного клієнта є активною протягом терміну дії Програми.

1.7. Картка постійного клієнта видається за умови заповнення анкети Учасника програми і надання згоди на використання персональних даних особи.

1.8. До моменту заповнення і підписання Анкети Учасник зобов’язаний ознайомитися з даними Правилами участі в програмі лояльності.

 

 1. Права і обов’язки Організатора Програми

2.1.   Картки постійного клієнта є власністю Організатора Програми.

2.2.   Організатор має право зупинити дію Програми, скасувати або змінити умови Програми попередньо повідомивши про це Учасників за 30 (тридцять) календарних днів до такої зміни з розміщенням відповідної інформації на офіційному сайті ТМ Papashon – www.papashon.com

2.3.   Організатор має право відмовити у видачі картки постійного клієнта, в разі відмови і ненадання необхідної інформації (персональних та інших даних) для заповнення анкети Учасника.  

2.4.   Організатор має право видалити або припинити дію картки при виникненні таких обставин:

– використання або спроба використання карт способом, який не відповідає умовам і Правилам;

– будь-яка обгрунтована підозра у зловживаннях з боку Учасника щодо його участі в Програмі;

– отримання прибутку від третіх осіб за користування карткою учасника;

– в разі припинення дії Програми лояльності PAPASHON БОНУС KIDS

– в разі, якщо використання картки суперечить чинному законодавству України.

2.5.   Організатор не несе відповідальності за будь-які втрати або збитки, що виникають в результаті таких дій.

2.6.   Організатор зобов’язується належним чином збирати, зберігати, обробляти дані Учасників Програми та використовувати їх відповідно до чинного законодавства України.

2.7.   Організатор може інформувати Учасника в будь-який зручний йому спосіб і форму про його можливості та винагороди в рамках участі в Програмі лояльності PAPASHON БОНУС KIDS

 

 1. Права і обов’язки Учасника

3.1. Учасник має всі права на захист своїх персональних даних відповідно до ст.8 Закону України «Про захист персональних даних» та положень чинного законодавства України.

3.2. Учасник може змінити (доповнити) свої персональні дані, вийти з Програми лояльності PAPASHON БОНУС KIDS, а також заблокувати свій бонусний рахунок звернувшись в письмовому вигляді до організаторів Бонусної програми за електронною адресою: contact@papashon.com

3.3. Учасник надає Організатору право повідомляти йому будь-яку інформацію комерційного (або) інформаційного характеру про Програму лояльності PAPASHON БОНУС KIDS по електронній пошті і телефоном.

3.4. Учасник може в будь-який момент відмовитися отримувати інформацію за вищевказаними комунікаційними каналами, повідомивши Організатора.

3.5. Учасник має право відмовитися від участі в Програмі лояльності PAPASHON БОНУС KIDS в разі незгоди з її умовами.

 

 1. Порядок відновлення втраченої картки

4.1 Учасник може звернутися до Організатора Програми для блокування або анулювання картки в разі її втрати, пошкодження або відмови від участі в Програмі лояльності PAPASHON БОНУС KIDS. Організатор звільняється від відповідальності за наслідки втрати Картки постійного клієнта.

4.2 При відновленні картки Учаснику видається нова картка, на якій збережено стан бонусного рахунку на момент блокування втраченої картки. Організатор Програми лояльності PAPASHON БОНУС KIDS не несе відповідальності за всі операції, що проводяться на рахунках до блокування картки.

4.3 Карта може бути розблокована або відновлена тільки в разі, коли персональні дані заявника збігаються з даними, наданими в Анкеті Учасника Програми лояльності PAPASHON БОНУС KIDS (заповнюється при видачі картки постійного клієнта).

 

 1. Загальна інформація

 

Бонусний рахунок

Порядок відкриття

Видається при оплаті товарів на суму 100 гривень

Нарахування

Бонуси нараховуватися відповідно до умов Бонусної програми і залежать від ставки бонусних балів і розміру сплачених товарів

Що оплачує

Меню кухні

%  розрахунку

50%

 

Бонуси дійсні протягом року. Бонуси згорають 1 січня поточного року.

З детальними умовами Бонусної програми лояльності «PAPASHON БОНУС KIDS» можна ознайомитися нижче по тексту ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ PAPASHON БОНУС KIDS.

 

БОНУСНА ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ «PAPASHON БОНУС KIDS»

 1. Загальна інформація:

1.1. «Бонусні бали» – умовні облікові одиниці, що використовуються для функціонування Програми, в яких проводиться розрахунок і нарахування бонусів на віртуальні рахунки Учасників за здійснення ними покупок в мережі парків дитячих розваг PapashonKids відповідно до умов нарахування, встановлених Організатором.

1.2.   «Винагорода» – розмір знижки, яку отримує Учасник програми відповідно до розміру накопичених бонусів.

1.3.   «Бонусний Рахунок» – сукупність даних в інформаційній системі Програми про транзакції, нарахуваннях і списання на карті Учасника.

1.4. «Ставка бонусної картки» – 2%, 7%, 12%

 

 1. Умови участі в Програмі
  • Власником Картки постійного клієнта може стати особа, яка вчинила покупку товарів Організатора на суму від 100 грн. Клієнту видається карта, бонусний рахунок якої до моменту накопичення певної суми – ставки бонусів є тільки накопичувальним.
  • Учасниками Бонусної програми, є користувачі Програми лояльності PAPASHON БОНУС KIDS з бонусним рахунком зі ставкою нарахування бонусних балів 2%, 7%, і 12%.
  • Учасниками програми можуть стати особи, які отримали картку клієнта за іншою спеціальною компанією або акцією.
  • Користувачем Картки постійного клієнта може стати:

2.4.1. Особа, що здійснила покупку товарів Організатора Програми на суму від 1000 грн. Ставка нарахування бонусів в такому випадку буде становити 2%.

2.4.2 Особа, що здійснила разову покупку товарів Організатора Програми на суму 5000 і більше гривень. Ставка нарахування бонусів в такому випадку буде становити 7%.

2.4.3. Особа, що здійснила разову покупку товарів Організатора Програми на суму 10000 і більше гривень. Ставка нарахування бонусів в такому випадку буде становити 12%.

2.4.4. Клієнти, які володіють Картою постійного клієнта, Бонусний рахунок якої має бонусну ставку 2%, і сплатили товари/послуги на загальну суму 5000 гривень (одноразово або поетапно) підвищують автоматично ставку нарахування бонусів до 7%.

2.4.5. Клієнти, які володіють Картою постійного клієнта і сплатили товари/послуги на загальну суму 10000 і більше гривень (одноразово або поетапно) підвищують автоматично бонусну ставку нарахування бонусів до 12%.

 

Вартість товарів, грн.

Ставка нарахування бонусних балів, %

1000

2

5000

7

10000

12

 

 • Картка постійного Гостя слугує ідентифікатором покупця – Учасника Програми.
 • Датою початку участі Учасника в Програмі є дата здійснення ним першої транзакції в розважальному комплексі Організатора з використанням Картки постійного клієнта.

 

 1. Нарахування бонусних балів
  • Нарахування бонусів відбувається тільки після активації Картки постійного клієнта в разі її пред’явлення в момент розрахунку за покупку.
  • Активація бонусної програми (нарахування бонусів) починається з наступного після дня видачі візиту в Papashon Kids.
  • Сума бонусів, що нараховуються, дорівнює співвідношенню ставки нарахування бонусів до суми покупки, з розрахунку відповідно до формули:

На бонусному рахунку 100 грн.* 2% (вид бонусної картки) = 2,00 гривні бонусів   

На бонусному рахунку 100 грн.* 7% (вид бонусної картки) = 7,00 гривень бонусів   

На бонусному рахунку 100 грн.* 12% (вид бонусної картки) = 12,00 гривень бонусів

1 бонус умовно дорівнює 1 гривні, при використанні бонусів.

 • Нараховані за покупки Бонусні бали реєструються і підсумовуються на бонусному рахунку Учасника, який відображається на чеку при оплаті.
 • Бонусні бали нараховуються при розрахунку готівкою або за допомогою безготівкової оплати з використанням банківських карт.
 • В рамках Програми допускається нарахування додаткових бонусних балів в період проведення рекламних кампаній або спеціальних акцій Організатора програми.

 

 1. Використання балів
  • Організатор надає Учасникам Програми, відповідно до кількості накопичених на їх індивідуальних бонусних рахунках балів, право отримати винагороду, тобто придбати товари в парку розваг Організатора на спеціальних умовах. При цьому з бонусного рахунку Учасника списуються Бонусні бали в кількості, що дорівнює базовій вартості аналогічного товару мінус сума пільгової ціни, з розрахунку 1 (один) Бонусний бал умовно дорівнює 1 (одній) гривні.
  • Бонусні бали можуть бути використані не раніше, ніж через 1 день з моменту їх нарахування. У разі відсутності достатньої кількості бонусних балів на рахунку Учасника, надається можливість комбінованої оплати: частина накопиченими бонусними балами, а частина – готівкою або безготівковим розрахунком. Учасник зобов’язаний повідомити працівника Організатора про своє бажання використати бонусні бали.
  • Бонусні бали можуть бути використані Учасником при достатній їх кількості при оплаті наданих Організатором наступних товарів:
   • Кафе, з урахуванням положень пункту 5.4 даної програми.
  • Накопичені Бонусні бали не можуть бути переведені в грошовий еквівалент і видані Учаснику в готівковій формі.
  • Бонусними балами можливо оплатити 100% від суми чека.

 

 1. Інші умови та обмеження дії програми
  • У разі виникнення будь-яких суперечливих питань щодо умов участі в Програмі, нарахування бонусних балів, Учасник повинен звернутися до Організатора з відповідною заявою, надати чек, що підтверджує покупку в розважальному комплексі Організатора. Організатор зобов’язується надати відповідь на звернення Учасника протягом встановленого законом терміну.
  • Використання картки постійного клієнта здійснюється особисто Учасниками Програми. Бонусні бали, нараховані за результатами участі в Програмі неможливо передавати, продавати або будь-яким іншим способом відчужувати на користь третіх осіб.
  • Бонусні бали не нараховуються за карткою постійного клієнта 2%, 7%, і 12% на наступні види товарів і послуг:

– оплата входу для дорослих і дітей;

– меню бару (алкогольні та безалкогольні напої);

– оплата автодрому;

– шкарпетки, капці;

– майстер-класи, квести, розважальні програми, індивідуальна няня;

– додаткові товари і послуги для святкування дня народження, а саме: торт, фотозона, піньята, повітряні кульки, робота аніматорів і ведучих тощо;

– додаткові послуги розважальних парків дитячих розваг Papashon Kids і партнерів Організатора.

 • Бонусні бали не використовуються при оплаті за карткою постійного клієнта 2%,7%, і 12% на наступні види товарів і послуг:

– оплата входу для дорослих і дітей;

– меню бару (алкогольні та безалкогольні напої);

– оплата автодрому;

– шкарпетки, капці;

– майстер-класи, квести, розважальні програми, індивідуальна няня;

– додаткові товари і послуги для святкування дня народження, а саме: торт, фотозона, піньята, повітряні кульки, робота аніматорів і ведучих тощо;

– додаткові послуги розважальних парків дитячих розваг Papashon Kids і партнерів Організатора.

 • Термін дії бонусної програми – Три календарних місяця, далі не обмежена в часі і діє на постійній основі.
 • Отримати додаткову інформацію (роз’яснення тощо), а також довідатися про умови Програми можна в парках розваг Організатора (Куточку споживача) і на офіційному сайті ТМ Papashon – papashon.com
 • Побажання і претензії щодо дії Програми можуть бути викладені і відправлені листом на електронну адресу Організатора – contact@papashon.com.