Вперше в Одесі! Запуск НОВОГО формату — безлімітні розваги цілий день у PAPASHON на Сахарова.

Відпочиваєш багато — платиш один раз. У вартість включені всі розваги:

Дитяче містечко – зона з м’яким і безпечним покриттям для наших найменших гостей. А також: батути, лабіринт, аерохокей та інші розваги для дітей старшого віку.

Кімната з ігровими приставками – місце зустрічі любителів битв на джойстиках, де кожна дитина знайде для себе гру до смаку, адже їх більше 100!

Боулінг – 14 доріжок. Улюблене місце дітей і дорослих, що поєднує активний відпочинок з розвагами.

Більярд – Російський та Американський, для професіоналів і любителів.

Чекаємо на відкритті 3 серпня!

Тарифи:

Тарифний план

Будній день, грн.

Вихідний/святковий день, грн

Безліміт дорослий

100

140

Боулінг*, більярд2*, ігрові автомати, аерохокей

   

Безліміт  дитячий

130

160

Дитяче містечко3*, приставка4*, атракціони5*

   

Безліміт “Все включено”

180

240

Боулінг*, більярд2*,  дитяче містечко3*, приставка4*, атракціони 5*

 

 

 

* Під безлімітною грою в боулінг мається на увазі безперервна гра в боулінг на 1 доріжці, рекомендована кількість гравців на доріжці – 6 чоловік. Адміністрація залишає за собою право розміщувати на доріжці до 6-ти гравців, які придбали відповідний квиток. Припинення гри з боку Гостя і вихід з території боулінгу – вважається завершенням надання послуги, і право на користування передається іншому Гостю, який придбав відповідний квиток.

2 * Під безлімітного грою в більярд мається на увазі безперервна гра в більярд за 1 столом, рекомендована кількість гравців за столом – 4 особи. Адміністрація залишає за собою право розміщувати за столом до 4-х гравців, які придбали відповідний квиток. Припинення гри з боку Гостя і вихід з території більярду – вважається завершеним надання послуги, і право на користування передається іншому Гостю, який придбав відповідний квиток.

3 * Під безлімітним відвідуванням дитячого містечка мається на увазі безперервне перебування дитини в ігровій зоні. Вихід дитини з території дитячого містечка вважається завершенням надання послуги.

4 * Під безлімітним відвідуванням кімнати з ігровими приставками мається на увазі безперервна гра дитини на ігрових приставках. У разі припинення гри, право на користування передається іншому Гостю, який придбав відповідний квиток.

5 * Під безлімітним відвідуванням атракціонів мається на увазі безперервне відвідування зони атракціонів і користування батутами, лабіринтом та іншими атракціонами. У разі припинення гри, право на користування передається іншому Гостю, який придбав відповідний квиток.

Вказані тарифи передбачають відвідування комплексу однією людиною та діють від моменту входу до виходу з території комплексу Papashon Котовського. Papashon залишає за собою право вносити зміни до вказаних тарифів та правил.