Даний подарунковий сертифікат PAPASHON  надає право на отримання товарів /послуг  які  продаються/ надаються Розважальними  комплексами під ТМ PAPASHON (ПАПАШОН) Львів, Одеса. .

Товари /послуг які  можуть буди покриті даним сертифікатом: страви кухні, послуги з гри в боулінг.

Звертаємо увагу дія сертифікату не поширюється на алкогольні та безалкогольні напої, та сукупні товари для гри в боулінг!

«Номінал  сертифікату» – номінальна вартість Сертифікату, яка визначає граничний розмір вартості отримання товарів /послуг, щодо яких може бути використано  Сертифікат, позначається на конверті.   

Сертифікат не може бути використаний частково. Номінал сертифікату не підлягає поділу.  Сертифікат не підлягає частковому обміну на послуги  Виконавців, тобто в разі замовлення товарів/послуг на суму меншу ніж номінал Сертифіката, грошова різниця не повертається та не компенсується.

Сертифікат не підлягає обміну на грошові кошти. Сертифікат та кошти, сплачені в рахунок оплати його вартості, не підлягають поверненню. В разі втрати Сертифікату Продавець не компенсує його вартість.

В разі коли номінал Сертифікату менше ніж вартість замовлених товарів/послуг клієнт сплачує різницю вартості готівковим або без готівковим шляхом. 

Продавець не несе відповідальності за неможливість виконати замовлення Покупця, якщо така неможливість виникла в результаті незалежних від Продавця обставин, включаючи, але не обмежуючись, порушення роботи ліній зв’язку, несправність обладнання тощо.

Купуючи Сертифікат, Покупець  підтверджує, що ознайомлений та згоден  з правилами та інформацією щодо дії сертифікатів  та зобов’язуються їх виконувати.