У PAPASHON від 210 грн
Відмічайте випускний в садку, школі чи університеті!

У PAPASHON можна круто відпочити дітям і їх батькам

Організація свята на будь-яку тематику з аніматором, ді-джеєм, фотографом і розважальною програмою. Грайте в боулінг, Танцюйте і веселіться, а всі турботи PAPASHON бере на себе!

Незамінний набір для крутого свята:

Банкетне меню і можливість святкового оформлення залу.

Захоплюючі атракціони.

Турніри з боулінгу.

Квести— конкурси, загадки, цікаві завдання та солодкі частування.

Майстер-класи. Найцікавіші розвиваючі програми для дітей будь-якого віку: кулінарія, прикладні мистецтва. Розважальна програма з аніматорами в костюмах улюблених героїв і запальні шоу.

PAPASHON пропонує різні варіанти тематичного оформлення свята:

  • піратська вечірка,
  • веселі клоуни,
  • замок принцеси,
  • або будь-яка тематика за вашим запитом.

Також вас чекає барвиста фотозона, декорування столу і прикраса гелієвими кулями!

Захоплюючі атракціони.

У нас є найрізноманітніші розваги для дітей. Двох-поверховий лабіринт для любителів пригод. Навчальні та розвиваючі іграшки, де дітки не тільки веселяться, але і розвивають моторику пальчиків, отримують нові знання!

Захоплюючі квести проводятся групами від 10 чоловік з конкурсами, загадками і частуваннями. Квести – веселий спосіб провести час для великої команди дітлахів.

Пропонуємо розважальну програму для всіх. Такі програми можна використовувати як додаткову розвагу в загальній програмі випускного. Хто ж не хоче особисто познайомитися, наприклад, з Трансформерами або Русалкою? Вибирайте улюблених мультяшних героїв і захоплюючі шоу для свого свята.

А для старших діток ми підготували справжню вечірку з музикою і запальними діджеями!

Батьки! Влаштуйте незабутнє свято для своїх дітей. Єдине, що потрібно буде зробити — налаштуватися на безліч приємних сюрпризів! Телефонуйте в PAPASHON і замовляйте свято! Бронь за номером: (048) 777-51-55 або оформляйте заявку.