[wpml_language_selector_widget]
Наші Нагороди:

Боулинг

Забезпечити собі і друзям ідеальний дозвілля простіше простого – зіграти в БОУЛІНГ в PAPASHON Котовського! Ідеальні доріжки, гладкі кулі і кеглі, зручне взуття і ще безліч інших нюансів, які зроблять дозвілля наіпріятнейшім!

Подробнее

Бильярд

Влучність, спритність, відмінний окомір, ідеальна витримка, холодна голова і твердість рук – ось складові ідеальної гри на більярді. Тренуйте свої навички, насолоджуючись компанією і грою в PAPASHON Котовського!

10:00 - 18:00

от 85грн/час

18:00 - 01:00

до 110грн/час

Кафе

Кафе PAPASHON Котовського – безсумнівно, краще місце для сімейного відпочинку! Тут все створено з любов’ю і турботою про гостей, тому тут завжди якісні страви та напої, а також привітний персонал. У PAPASHON Котовського ідеально проходять будь-які заходи – від ситуативного візиту на чашечку кави до масштабних банкетів і дитячих свят.

Подробнее

Детский городок

А также в детском городке ваши дети могут:

Дитяче містечко в PAPASHON Котовського – ожила казка для юних гостей! Для самих маленьких передбачена окрема зона з м’якими розвагами, а дітвора постарше із задоволенням грається в лабіринті і скаче на батутах. А Дні Народження, які проводять тут, до душі дітям різного віку!

Подробнее

Банкеты и праздники

Быть гостем на празднике – удовольствие, быть организатором – серьезное испытание. Приглашаем Вас стать Гостем на собственном празднике и наслаждаться с первой минуты до самого финала! PAPASHON Котовского с удовольствием возьмет на себя все заботы и сделает Ваш юбилей, корпоратив, День Рождения, семейное торжество или выпускной любимого чада настоящим пиром на весь мир!

Подробнее

Как к нам добраться?

г. Одесса, ул. Сахарова, 22

Дорожка забронирована!

Спасибі, доріжка успішно заброньована на ваше ім’я!

Протягом години наш менеджер зв’яжеться з вами для підтвердження.

Викупити заброньовані Вами доріжки можна тільки за стійкою рецепції боулінгу.

Внимание

Бронь автоматично знімається програмою за 30 хвилин до початку гри , і відразу доріжки для гри в боулінг надходять у вільний продаж.

Звертаємо Вашу увагу на те, що номер заброньованої доріжки може не відповідати номеру тієї доріжки, яка буде Вам надана під час оплати броні.

Щоб уникнути непорозумінь, рекомендуємо викупити заброньовані доріжки не пізніше, ніж за 30 хвилин до запланованого Вами початку гри.

Спасибо, жду звонка!

Процедура бронирования

 1. Виберіть комплекс, в якому Ви хочете забронювати доріжку для гри в боулінг.
 2. Виберіть дату.
 3. У відкритій ТАБЛИЦІ БРОНЮВАННЯ відзначте курсором мишки ту доріжку, яку хочете забронювати.
 4. Виберіть годину гри. Одна клітинка в ТАБЛИЦІ БРОНЮВАННЯ = 30 хвилин.
 5. Пункти під ТАБЛИЦЕЮ БРОНЮВАННЯ програма заповнює автоматично, відповідно до внесених Вами даними.
 6. Будь ласка, заповніть кожне поле. Якщо ми не будемо знати Ваш номер телефону та електронну пошту, ми не зможемо підтвердити бронювання.
 7. Натисніть кнопку «Забронювати» (праворуч під формою броні).
 8. Код бронювання відправляється в листі на Вашу електронну пошту, вказану при реєстрації.
 9. Бронь є дійсною при її підтвердженні і оплаті не пізніше, ніж за 20 хв до призначеного часу. Неоплачена за 20 хвилин до призначеного часу бронь доріжки знімається.
 10. Підтвердженням он-лайн бронювання дзвінок рецепції PAPASHON.
 11. Адміністрація залишає за собою право змінити номер типу броньованого доріжки.
Закрыть