Наші Нагороди:

Чудова кухня

Крім основного меню PAPASHON пропонує банкетне меню, а також корисне меню спеціально для дітей.

Широкий вибір напоїв

На ваше замовлення бармени PAPASHON «City Center» зроблять навіть ті коктейлі, які не вказані в меню.

Відразу дві зони кафе

Одна - з м'якими диванами і широкими столами для великих компаній. Друга - з високими барними стільцями для тих, хто в даний момент віддає перевагу більш клубному варіанту відпочинку.

Корпоративи

День Народження компанії? Пам’ятна дата? Неймовірно успішна операція, завдяки якій компанія стала лідером? Новий рік? У PAPASON Котовського корпоратив з будь-якої нагоди пройде надзвичайно! Називайте дату, привід, кількість гостей, а всю організацію ми беремо на себе. Гарантуємо, Ви будете в захваті!

День Народження

Головне свято дитинства – День Народження. І найкраще, а також веселіше і найсмачніше відзначати його в Дитячому містечку PAPASHON Котовського. Тут є абсолютно все для грандіозного і незабутнього святкування – святкові декорації, розважальні програми, атракціони, чудове меню та подарунки для іменинника. Казка оживає тут!

Детальніше

Про нас

Давайте влаштуємо свято! У PAPASHON Котовського знають як влаштовувати свято з будь-якого приємному для Вас приводу – дитячий або дорослий День Народження, Ювілей, корпоратив, випускний – та все що завгодно! Ви призначаєте дату, а ми беремо на себе всі турботи з організації – від приготування страв і святкового сервірування до найдрібніших деталей розважальної програми.


Хочете – влаштуємо турнір з боулінгу (ідеально для підліткових і дорослих днів народжень, корпоративів, шкільних та інститутських випускних), організуємо музичний супровід вечора, пропишемо сценарій дитячого свята, створимо святкове оформлення та тематичну фотозону. Словом, виконаємо будь-який каприз!


Як до нас дістатися?

м. Одеса, вул. Сахарова, 22

Доріжка заброньована!

Спасибі, доріжка успішно заброньована на ваше ім’я!

Протягом години наш менеджер зв’яжеться з вами для підтвердження.

Викупити заброньовані Вами доріжки можна тільки за стійкою рецепції боулінгу.

Увага

Бронь автоматично знімається програмою за 30 хвилин до початку гри , і відразу доріжки для гри в боулінг надходять у вільний продаж.

Звертаємо Вашу увагу на те, що номер заброньованої доріжки може не відповідати номеру тієї доріжки, яка буде Вам надана під час оплати броні.

Щоб уникнути непорозумінь, рекомендуємо викупити заброньовані доріжки не пізніше, ніж за 30 хвилин до запланованого Вами початку гри.

Дякую, чекаю дзвінка!

Процедура бронювання

 1. Виберіть комплекс, в якому Ви хочете забронювати доріжку для гри в боулінг.
 2. Виберіть дату.
 3. У відкритій ТАБЛИЦІ БРОНЮВАННЯ відзначте курсором мишки ту доріжку, яку хочете забронювати.
 4. Виберіть годину гри. Одна клітинка в ТАБЛИЦІ БРОНЮВАННЯ = 30 хвилин.
 5. Пункти під ТАБЛИЦЕЮ БРОНЮВАННЯ програма заповнює автоматично, відповідно до внесених Вами даними.
 6. Будь ласка, заповніть кожне поле. Якщо ми не будемо знати Ваш номер телефону та електронну пошту, ми не зможемо підтвердити бронювання.
 7. Натисніть кнопку «Забронювати» (праворуч під формою броні).
 8. Код бронювання відправляється в листі на Вашу електронну пошту, вказану при реєстрації.
 9. Бронь є дійсною при її підтвердженні і оплаті не пізніше, ніж за 20 хв до призначеного часу. Неоплачена за 20 хвилин до призначеного часу бронь доріжки знімається.
 10. Підтвердженням он-лайн бронювання дзвінок рецепції PAPASHON.
 11. Адміністрація залишає за собою право змінити номер типу броньованого доріжки.
Закрити