Наші Нагороди:

Боулінг

Забезпечити собі та друзям ідеальне дозвілля надзвичайно легко – разом зіграти в БОУЛІНГ в PAPASHON Котовського! Ідеальні доріжки, гладеньки шари та кеглі, зручне взуття і ще безліч інших нюансів, що зроблять ваше дозвілля найприємнішим!

Детальніше

Більярд

Влучність, спритність, відмінний окомір, ідеальна витримка, холодна голова та твердість рук – ось складові ідеальної гри на більярді. Тренуйте ваші навички, насолоджуйтесь компанією та грою в PAPASHON Котовского!

10:00 - 18:00

вiд 85грн/год

18:00 - 01:00

до 110грн/год

Кафе

Кафе PAPASHON — це гарантовано приємне та смачне дозвілля, навіть якщо Ви зазирнули сюди на чашечку кафи. В затишній залі приємно зігрітися в негоду, а в просторих залах завжди чудово проходять корпоративи та великі свята. 

Детальніше

Дитяче містечко

Ваші діти можуть:

Дитяче містечко в PAPASHON Котовського – казка, що ожила для юних Гостей! Для найменших передбачена зона з м’якими розвагами, а старші дітлахи із задоволенням бавляться в лабіринті та стрибають на батутах. А Дні Народження, що проводят тут, до душі дітям різного віку.

Детальніше

Банкети та свята

Бути гостем на святі – задоволення, бути організатором – серйозне випробування. Запрошуємо Вас стати Гостем на власному святі і насолоджуватися з першої хвилини до самого фіналу! PAPASHON Котовського із задоволенням візьме на себе всі турботи і зробить Ваш ювілей, корпоратив, День Народження, сімейне свято або випускний улюбленого чада справжнім банкетом на весь світ!

Детальніше


Як до нас дістатися?

м. Одеса, вул. Сахарова, 22

Доріжка заброньована!

Спасибі, доріжка успішно заброньована на ваше ім’я!

Протягом години наш менеджер зв’яжеться з вами для підтвердження.

Викупити заброньовані Вами доріжки можна тільки за стійкою рецепції боулінгу.

Увага

Бронь автоматично знімається програмою за 30 хвилин до початку гри , і відразу доріжки для гри в боулінг надходять у вільний продаж.

Звертаємо Вашу увагу на те, що номер заброньованої доріжки може не відповідати номеру тієї доріжки, яка буде Вам надана під час оплати броні.

Щоб уникнути непорозумінь, рекомендуємо викупити заброньовані доріжки не пізніше, ніж за 30 хвилин до запланованого Вами початку гри.

Дякую, чекаю дзвінка!

Процедура бронювання

 1. Виберіть комплекс, в якому Ви хочете забронювати доріжку для гри в боулінг.
 2. Виберіть дату.
 3. У відкритій ТАБЛИЦІ БРОНЮВАННЯ відзначте курсором мишки ту доріжку, яку хочете забронювати.
 4. Виберіть годину гри. Одна клітинка в ТАБЛИЦІ БРОНЮВАННЯ = 30 хвилин.
 5. Пункти під ТАБЛИЦЕЮ БРОНЮВАННЯ програма заповнює автоматично, відповідно до внесених Вами даними.
 6. Будь ласка, заповніть кожне поле. Якщо ми не будемо знати Ваш номер телефону та електронну пошту, ми не зможемо підтвердити бронювання.
 7. Натисніть кнопку «Забронювати» (праворуч під формою броні).
 8. Код бронювання відправляється в листі на Вашу електронну пошту, вказану при реєстрації.
 9. Бронь є дійсною при її підтвердженні і оплаті не пізніше, ніж за 20 хв до призначеного часу. Неоплачена за 20 хвилин до призначеного часу бронь доріжки знімається.
 10. Підтвердженням он-лайн бронювання дзвінок рецепції PAPASHON.
 11. Адміністрація залишає за собою право змінити номер типу броньованого доріжки.
Закрити