Наші Нагороди:

Інтерактивне кафе

Перше в Європі інтерактивне кафе з "цифровими" столами

PAPASHON - це весело й азартно!

Новий формат обслуговування

«Вау!» -Саме такий вигук Ви почуєте від дітвори, коли сядете за чарівний ІНТЕРАКТИВНИЙ столик. Тут і справді ВАУ! Страви вибираємо прямо на столі-екрані, а не в паперовому меню, дивимося фото і відео, замовляємо страви і напої одним натисканням клавіші, не чекаючи офіціанта! Майбутнє вже тут!

Інтерактивні розваги

Поки кухарі готують позиції меню, що припали до душі, саме час вивчити можливості чуд-столу! Ігри: для старших діток пазли і космічні шахи, для малюків – розмальовки та малювалкии, для всіх і кожного – можливість переглянути фото прямо з телефону, а при бажанні навіть роздрукувати! Космічні технології на службі у задоволення!

Чудові страви

Меню PAPASHON Kids складено таким чином, щоб радувати дітей смаком і оформленням, а батьків – користю для малюків і ціною. Кожна гастрономічна пропозиція – це симбіоз високої якості, приємного зовнішнього вигляду і користі для юного гурмана. Смачного!

Дивитися меню »

Про нас

Сценарій ідеального сімейного дня з дітьми – візит до Інтерактивного кафе в PAPASHON Kids! Тут кожне відвідування перетворюється в дитяче свято. Навіть замовлення страв тут – казкова пригода: кілька дотиків до столу-екрану і ось вже через кілька хвилин замовлення на столі, немов і не стіл це зовсім, а казкова скатертина-самобранка!

А поки чарівники-кухарі чаклують над стравами, можна прямо на цих же столах скласти пазли, пограти в шахи, зіграти в аерохокей, помалювати і переглянути фото з телефону! А який захват у дорослих і дітей викликають дитячі свята, організовані в Інтерактивному кафе PAPASHON Kids в Одесі! Банкетне меню для дорослих і дітей, розважальна програма, конкурси, веселощі, танці та частування – ось лише короткий перелік тих приємних сюрпризів, які чекають на Вас на Вашому святі тут!

 


Як до нас дістатися?

м. Одеса, ТРЦ City Center, пр. Небесної Сотні, 2

У вас є питання або пропозиції?

Наша команда завжди готова вислухати вас або надати необхідну допомогу. Для цього тільки заповніть форму нижче!

Наші контакти

м. Одеса, ТРЦ City Center, пр. Небесної Сотні, 2

Адміністратор (048) 701-00-88 Замовити свято (048) 701-00-99
10:00 – 22:00
contact@papashon.com

Доріжка заброньована!

Спасибі, доріжка успішно заброньована на ваше ім’я!

Протягом години наш менеджер зв’яжеться з вами для підтвердження.

Викупити заброньовані Вами доріжки можна тільки за стійкою рецепції боулінгу.

Увага

Бронь автоматично знімається програмою за 30 хвилин до початку гри , і відразу доріжки для гри в боулінг надходять у вільний продаж.

Звертаємо Вашу увагу на те, що номер заброньованої доріжки може не відповідати номеру тієї доріжки, яка буде Вам надана під час оплати броні.

Щоб уникнути непорозумінь, рекомендуємо викупити заброньовані доріжки не пізніше, ніж за 30 хвилин до запланованого Вами початку гри.

Дякую, чекаю дзвінка!

Процедура бронювання

 1. Виберіть комплекс, в якому Ви хочете забронювати доріжку для гри в боулінг.
 2. Виберіть дату.
 3. У відкритій ТАБЛИЦІ БРОНЮВАННЯ відзначте курсором мишки ту доріжку, яку хочете забронювати.
 4. Виберіть годину гри. Одна клітинка в ТАБЛИЦІ БРОНЮВАННЯ = 30 хвилин.
 5. Пункти під ТАБЛИЦЕЮ БРОНЮВАННЯ програма заповнює автоматично, відповідно до внесених Вами даними.
 6. Будь ласка, заповніть кожне поле. Якщо ми не будемо знати Ваш номер телефону та електронну пошту, ми не зможемо підтвердити бронювання.
 7. Натисніть кнопку «Забронювати» (праворуч під формою броні).
 8. Код бронювання відправляється в листі на Вашу електронну пошту, вказану при реєстрації.
 9. Бронь є дійсною при її підтвердженні і оплаті не пізніше, ніж за 20 хв до призначеного часу. Неоплачена за 20 хвилин до призначеного часу бронь доріжки знімається.
 10. Підтвердженням он-лайн бронювання дзвінок рецепції PAPASHON.
 11. Адміністрація залишає за собою право змінити номер типу броньованого доріжки.
Закрити