Ваші маленькі модники та модниці постійно влаштовують вдома дефіле? Вони з легкістю перетворюють татову футболку на вечірню сукню, а мамину помаду – на універсальний засіб для макіяжу? Тоді прямуйте до Papashon Kids!

По буднях з 8 по 12 липня о 16:00 запрошуємо хлопців та дівчат віком від 5 років на захоплюючі майстер-класи:

Понеділок 08.07

Майстер-клас «Історія світу моди. Аксесуари своїми руками»*

Наші маленькі гості дізнаються багато цікавого про історію моди та пізнають основи поєднання кольорів і стилів, а також навчаться власноруч створювати модні аксесуари.

Вівторок 09.07

Майстер-клас «Модна річ»*

Будь-який старий одяг чи навіть звичайну білу футболку діти зможуть перетворити на стильну та модну річ, доклавши трохи зусиль та фантазії.

Середа 10.07

Майстер-клас «Б’юті бар»*

Діти поринуть в атмосферу краси та навчаться власноруч створювати модні зачіски й укладки, адже без цього стильний «лук» не буде повним.

Четвер 11.07

Майстер-клас «Дівчатам без сумки нікуди»*

Маленькі модниці будуть у захваті від можливості власноруч створити унікальну сумку, якої точно не буде у жодної подружки!

П’ятниця 12.07

Майстер-клас «Школа моделей. Головний убір»*

Стильний головний убір може доповнити будь-який модний образ та підкреслити індивідуальність вашої дитини, а особливо – створений власноруч.

У суботу, 13 липня, діти зможуть проявити себе на модній вечірці «Дефіле»** та продемонструвати результати свого навчання на майстер-класах протягом тижня.

 

Попередній запис за тел. (048) 701 00 88

Чекаємо вас в Papashon Kids! Буде весело!

* Вартість участі в майстер-класі складає 210 грн.

** Участь у суботньому заході безкоштовна для дітей, які брали участь в майстер-класах протягом тижня. Вартість вхідного квитка сплачується відповідно до затверджених тарифів.

Замовляйте прямо зараз!

    [parent_id]