Ваші діти обожнюють створювати щось своїми руками? Тоді чекаємо майбутніх майстрів та майстринь у Papashon Kids!

По буднях з 22 по 26 липня о 16:00 запрошуємо хлопців та дівчат віком від 5 років на захоплюючі майстер-класи*:

Понеділок 22.07

Майстер-клас «Лабораторія слаймів»

Захоплюючий майстер-клас навчить дітей практичній магії перетворення абсолютно звичайних інгредієнтів на популярну іграшку-лизуна.

Вівторок 23.07

Майстер-клас «Миловаріння»

Створений власноруч шматочок мила буде запорукою того, що ваша дитина митиме руки за будь-якої нагоди, добровільно та із задоволенням!

Середа 24.07

Майстер-клас «Парфумер»

Наші маленькі гості дізнаються, що таке парфуми та як вони створюються, чому люди по-різному відчувають запахи та як відшукати свій аромат.

Четвер 25.07

Майстер-клас «Унікальна свічка»

Хлопці та дівчата власноруч створять свічку, яка здавна вважається символом тепла і затишку, та зможуть проявити свою фантазію в її неповторному декорі.

П’ятниця 26.07

Майстер-клас «Лялька-мотанка»

Діти познайомляться з українськими традиціями та власноруч створять ляльку-мотанку, яка стане для них оберегом і за легендою має здатність здійснювати бажання.

У суботу, 27 липня, діти зможуть продемонструвати результати своєї творчості на великій виставці, де всі гості Papashon Kids зможуть віддати свої голоси за вподобані роботи, автори яких отримають від нас приємні подарунки.

 

Попередній запис за тел. (048) 701 00 88

Чекаємо вас у Papashon Kids! Буде весело!

* Вартість участі в майстер-класі складає 210 грн.

** Участь у суботньому заході безкоштовна для дітей, які брали участь в майстер-класах протягом тижня. Вартість вхідного квитка сплачується відповідно до затверджених тарифів.