Наші Нагороди:

Інтерактивне кафе

Перше в Європі інтерактивне кафе з "цифровими" столами

PAPASHON - це весело й азартно!

Новий формат обслуговування

Додаткові розваги

Якісна їжа

ІНТЕРАКТИВНЕ КАФЕ

Перш у Європі ІНТЕРАКТИВНЕ кафе раде вітати Гостей! Віднині технологічні новинки на службі у відпочинку та розваг. Тепер задоволення від відвідування ще більше – відпочинок з друзями, побачення чи перекус після гри в боулінг легко і просто поєднати із супер сучасними розвагами!

Інтерактивні розваги

Пока обрабатывается и выполняется заказ, гости имеют время всей компанией поиграть в различные онлайн-игры, которые рассчитаны на игроков всех возрастов.

Тимбилдинг, тренинги. Интерактивное кафе — это новый формат проведения семинаров, конференций, форумов. При использовании «цифровых» столов возникает возможность интерактивного общения участников, демонстрации нестандартных презентаций, проведение групповой работы и тому подобное. Это вдохновляет коллектив на новые свершения и обеспечивает лучший результат работы.

Якісна їжа, доступні ціни

Навіть найсучасніші технології не можуть замінити радість і насолоду від гарної їжі. Тому ми завжди готуємо для гостей тільки найсмачніші страви, і можемо посперечатися в цьому навіть з елітними ресторанами. Але тут PAPASHON має важливу перевагу: наші ціни дійсно доступні для кожного!

Перетворити навіть пересічний візит в кафе на справжнє свято для дорослих і дітей простіше простого. Для такого дива існує Інтерактивне кафе в PAPASHON Victoria Gardens у Львові. Передова система, справжня новинка на ринку розваг не тільки України, але і всієї Європи вже завоювала серця багатьох Гостей.

Завдяки “розумній системі” тепер немає необхідності гортати паперове меню, адже куди цікавіше гортати фото-меню на великому планшеті-столі, а то і зовсім переглянути відео огляди страв перед замовленням. Всього пара кліків і замовлення зроблено! На цьому дива не закінчуються.

Поки готуються страви і напої, дорослі і діти із задоволенням занурюються в незвичайну віртуальну подорож – можна пограти в настільні ігри, шахи, скласти пазли, помалювати, розмалювати вже готові малюнки. Малеча буде в захваті від можливості погортати фото з телефону прямо на столі, а при бажанні навіть роздрукувати деякі кадри! Справжнє свято цифрових технологій для дорослих і дітей!


Як до нас дістатися?

м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens, ул. Кульпарківська, 226а

У вас є питання або пропозиції?

Наша команда завжди готова вислухати вас або надати необхідну допомогу. Для цього тільки заповніть форму нижче!

Наші контакти

м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens, вул. Кульпарківська, 226а

Кафе (032) 259-10-20 (097) 591-87-88 Боулінг (032) 259-10-10 (097) 598-52-78 Дитяче містечко (032) 259-10-30 (098) 839-16-63
пн-чт, нд : 10:00-01:00
пт- сб: 10:00-03:00
ДМ пн-нд: 10:00-22:00
contact@papashon.com

Доріжка заброньована!

Спасибі, доріжка успішно заброньована на ваше ім’я!

Протягом години наш менеджер зв’яжеться з вами для підтвердження.

Викупити заброньовані Вами доріжки можна тільки за стійкою рецепції боулінгу.

Увага

Бронь автоматично знімається програмою за 30 хвилин до початку гри , і відразу доріжки для гри в боулінг надходять у вільний продаж.

Звертаємо Вашу увагу на те, що номер заброньованої доріжки може не відповідати номеру тієї доріжки, яка буде Вам надана під час оплати броні.

Щоб уникнути непорозумінь, рекомендуємо викупити заброньовані доріжки не пізніше, ніж за 30 хвилин до запланованого Вами початку гри.

Дякую, чекаю дзвінка!

Процедура бронювання

 1. Виберіть комплекс, в якому Ви хочете забронювати доріжку для гри в боулінг.
 2. Виберіть дату.
 3. У відкритій ТАБЛИЦІ БРОНЮВАННЯ відзначте курсором мишки ту доріжку, яку хочете забронювати.
 4. Виберіть годину гри. Одна клітинка в ТАБЛИЦІ БРОНЮВАННЯ = 30 хвилин.
 5. Пункти під ТАБЛИЦЕЮ БРОНЮВАННЯ програма заповнює автоматично, відповідно до внесених Вами даними.
 6. Будь ласка, заповніть кожне поле. Якщо ми не будемо знати Ваш номер телефону та електронну пошту, ми не зможемо підтвердити бронювання.
 7. Натисніть кнопку «Забронювати» (праворуч під формою броні).
 8. Код бронювання відправляється в листі на Вашу електронну пошту, вказану при реєстрації.
 9. Бронь є дійсною при її підтвердженні і оплаті не пізніше, ніж за 20 хв до призначеного часу. Неоплачена за 20 хвилин до призначеного часу бронь доріжки знімається.
 10. Підтвердженням он-лайн бронювання дзвінок рецепції PAPASHON.
 11. Адміністрація залишає за собою право змінити номер типу броньованого доріжки.
Закрити