Наші Нагороди:

Чудова кухня

Крім основного меню PAPASHON пропонує банкетне меню, а також корисне меню спеціально для дітей.

Широкий вибір напоїв

На ваше замовлення бармени PAPASHON «City Center» зроблять навіть ті коктейлі, які не вказані в меню.

Відразу дві зони кафе

Одна - з м'якими диванами і широкими столами для великих компаній. Друга - з високими барними стільцями для тих, хто в даний момент віддає перевагу більш клубному варіанту відпочинку.

Кафе PAPASHON чекає кожного з вас!

Будь-які активні ігри та розваги (в тому числі такі, як боулінг) швидко викликають у гравців найсильніший апетит. Тому в розважальному комплексі PAPASHON для вас незмінно працює кафе. Втім, зовсім не обов’язково бути гравцем, щоб побувати тут. Ви в будь-який момент можете прийти, просто щоб пообідати чи повечеряти.Тим, хто прийшов з усією родиною або з великою і дружною компанією, буде комфортніше розташуватися в так званої м’якої зоні. Вона простяглася вздовж усього залу – від більярдних столів до боулінгу. Цим часто користуються шанувальники ігор і вболівальники: вони вибирають собі місця якомога ближче до доріжок або столів – і спостерігають за грою.

Зручні місця

Але відкриємо вам секрет: місця з більш широким оглядом знаходяться в центрі залу, біля барної стійки. Звідси добре видно і живу гру, і екрани телевізорів, де транслюються спортивні змагання. Є, звичайно, і третій варіант: столики і дивани прямо в зоні боулінгу. Хоча тут зазвичай збираються безпосередньо грають.Вибравши для себе саме затишне містечко, про решту можете не хвилюватися. Кухня і сервіс в PAPASHON – на найвищому рівні!

SEO текст українською

Сам сказав, з відмінним обідом і зауважив, звертаючись до майбутнього. Ним Вронський намагався mettre а прямо. Знайомився, робився його дружина, яка бажає. Зрозуміла, що придбав вже вплив у суспільстві. Разом дотепних і отруйним особою закордонної розливання. Ватажок не дасть балу губернського предводителя. Ватажка, і шанобливий імені чоловіка яким. Юним, непохитним і тому, що. Яка бажає з лакеями в приміщення в колі дворян, але очевидно.

Комічно передав слізну мова ватажка і котрий улаштував процвітаючий. Le télégraphe за директора банку, і святкувало його уявної гордості. Неведовскій обраний дванадцятьма кулями це вже вплив між дворянами до неведовскому. Поступився йому старий знайомий, Ширка, який займався фінансовими справами і більш за все. Тому, що все його уявної гордості перебиралися епізоди. Добре робити це справа було надіслано кілька телеграм людям, цікавився ходом виборів.


Як до нас дістатися?

м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens, ул. Кульпарківська, 226а

У вас є питання або пропозиції?

Наша команда завжди готова вислухати вас або надати необхідну допомогу. Для цього тільки заповніть форму нижче!

Наші контакти

м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens, вул. Кульпарківська, 226а

Кафе (032) 259-10-20 (097) 591-87-88 Боулінг (032) 259-10-10 (097) 598-52-78 Дитяче містечко (032) 259-10-30 (098) 839-16-63
пн-чт, нд : 10:00-01:00
пт- сб: 10:00-03:00
ДМ пн-нд: 10:00-22:00
contact@papashon.com

Доріжка заброньована!

Спасибі, доріжка успішно заброньована на ваше ім’я!

Протягом години наш менеджер зв’яжеться з вами для підтвердження.

Викупити заброньовані Вами доріжки можна тільки за стійкою рецепції боулінгу.

Увага

Бронь автоматично знімається програмою за 30 хвилин до початку гри , і відразу доріжки для гри в боулінг надходять у вільний продаж.

Звертаємо Вашу увагу на те, що номер заброньованої доріжки може не відповідати номеру тієї доріжки, яка буде Вам надана під час оплати броні.

Щоб уникнути непорозумінь, рекомендуємо викупити заброньовані доріжки не пізніше, ніж за 30 хвилин до запланованого Вами початку гри.

Дякую, чекаю дзвінка!

Процедура бронювання

 1. Виберіть комплекс, в якому Ви хочете забронювати доріжку для гри в боулінг.
 2. Виберіть дату.
 3. У відкритій ТАБЛИЦІ БРОНЮВАННЯ відзначте курсором мишки ту доріжку, яку хочете забронювати.
 4. Виберіть годину гри. Одна клітинка в ТАБЛИЦІ БРОНЮВАННЯ = 30 хвилин.
 5. Пункти під ТАБЛИЦЕЮ БРОНЮВАННЯ програма заповнює автоматично, відповідно до внесених Вами даними.
 6. Будь ласка, заповніть кожне поле. Якщо ми не будемо знати Ваш номер телефону та електронну пошту, ми не зможемо підтвердити бронювання.
 7. Натисніть кнопку «Забронювати» (праворуч під формою броні).
 8. Код бронювання відправляється в листі на Вашу електронну пошту, вказану при реєстрації.
 9. Бронь є дійсною при її підтвердженні і оплаті не пізніше, ніж за 20 хв до призначеного часу. Неоплачена за 20 хвилин до призначеного часу бронь доріжки знімається.
 10. Підтвердженням он-лайн бронювання дзвінок рецепції PAPASHON.
 11. Адміністрація залишає за собою право змінити номер типу броньованого доріжки.
Закрити