Майстер-класи

Розважальний комплекс PAPASHON – грай, відпочивай, насолоджуйся життям!

Кулінарні майстер-класи

Готуємо піцу

Секрети та хитрощі виготовлення піци діти вивчають біля барної стійки, де знаходиться чарівна піч. Саме там, прямо на очах юних кулінарів, випікається приготовлена дитячими руками піца – найсмачніша, адже зроблена власноруч!

Готуємо роли

Це один з улюблений майстер-класів, оскільки тут діти можуть не тільки дізнатись щось нове, а ще й добре попоїсти. Як свідчить практика, готові роли довго на тарілці не лежать, а одразу з’їдаються авторами кулінарних шедеврів. Виходить і цікаво, і смачно!

Готуємо коктейлі

Під керівництвом професійного бармена діти вчаться робити безалкогольні коктейлі за реальними рецептами. Достатнього одного такого майстер-класу – і ваша дитина почне самостійно готувати смачні, а головне – корисні, напої вдома!

Творчі майстер-класи

Робимо маску улюбленої тваринки

Тут діти не просто творчо проводять час, а й дізнаються багато нового та цікавого про світ тварин. Адже відомо, що саме в розважальній формі діти найкраще запам’ятовують корисну інформацію. Отже, будемо поєднувати все разом, щоб у дітей залишилися найкращі спогади!

Розписуємо горнятко

Щоб створити подібну красу, потрібні не тільки майстерність малювати, але й гарний задум, почуття кольору та бажання робити яскравішим світ навколо себе. Розвивати ці навички діти можуть на нашому майстер-класі “Англійський чай”.

Фігурки з гіпсу

Наша величезна колекція фігурок з гіпсу – справжня знахідка для дітлахів. За допомогою пензликів і фарб діти перетворюють ці статуетки в улюблених героїв з фільмів і мультфільмів. Таке веселе заняття розвиває творчі навички, посидючість і уважність.

Королівське віяло

Віяло – гарна і функціональна річ, з якою можна не просто гратися, а й використовувати за призначенням у спекотний день. Варіантів прикрасити віяло – сила-силенна. Ми будемо використовувати папір, стрічки, стрази – все, що допоможе зробити віяло неповторним!

Кляксографія

Уроки кляксографії – це можливість відчути себе справжнім художником, який навіть зі звичайної плями може створити шедевр. Розгледіти красиві силуети в плямах гауші може не кожен, тому без бурхливої дитячої уяви тут ніяк не обійтися!