Дитячі атракціони

Центр свята PAPASHON — улюблене місце відпочинку дітей різного віку!

PAPASHON часто бавить своїх гостей різними сюрпризами і подарунками. Наприклад, якщо ви вирішили відзначити День народження дитини саме у Центрі свята PAPASHON і замовили святковий банкет, то іменинник отримує від нас подарунок на вибір: або годину гри у боулінг, або можливість необмеженої гри в одній з зон розваг у дитячому містечку. Який саме приз вибрати? Це залежить від віку та смаків дитини.

Автодром.
Тут можуть кататися і підлітки, і маленькі діти зі своїми батьками.
Неймовірні враження від швидкості та віражів! Розвага підходить абсолютно всім, хто не боїться швидкості і хоче відчути себе справжнім гонщиком “Формули 1”.
В “автопарку” є машини різних моделей та різного кольору.

Лабіринт.
Має три поверхи з горками, тунелями, пушками і тарзанкою.
Абсолютно безпечна зона для ігор, яка розрахована на дітей віком від 5 років. Дорослі також часто приходять пограти в лабіринті, прикидаючись дітьми. Персонал PAPASHON їм завжди вірить і пропускає на теріторію атракціону.

Батутна арена.
Розподілена на дві зони: одна – для дітей до 6 років, а друга – для дітей від 6 до 15 років.
В обох зонах є горки з поролоновими ямами.

Зона 4kids для малечі.
Цей простір призначений для найменших відвідувачів (віком до 5 років), хоча батьки також можуть супроводжувати своїх дітей. На майданчику є гірка з кульковим басейном, гойдалки, карусель, машинки та лабіринт на два поверхи. Заради повної безпеки зона огороджена з усіх боків. Крім того, тут всюди використовується м’яке покриття, яке запобігає травмам та ушкодженням. Тому тут грають навіть ті діти, які лише нещодавно навчилися ходити.

Ігрові автомати.
Їх просто неймовірна кількість – на будь-який смак.
Є автомати для хлопців, для дівчат та універсальні. Серед них гойдалки, призові автомати, настільні ігри, апарати швидкого виграшу.
Більше 20 ігрових автоматів видають спеціальні “тікети”, які можна обміняти на подарунки (на рецепції). Більше “тікетів” – більше призів!

Корисна їжа.
У безпосередній близькості від лабіринту, батутів та інших атракціонів розташовані столики, диванчики (або стільці), де можна відпочити та перекусити. Це улюблене місце батьків, адже звідси їм дуже зручно спостерігати за тим, як розважаються їх діти.

Але дорослі можуть бути абсолютно спокійні: у дитячому містечку PAPASHON постійно працюють професійні няні, які слідкують за дотриманням правил безпеки.