Вперше в Одесі! Запуск НОВОГО формату — безлімітні розваги цілий день у PAPASHON на Сахарова.

Відпочиваєш багато — платиш один раз. У вартість включені всі розваги:

Дитяче містечко – зона з м’яким і безпечним покриттям для наших найменших гостей. А також: батути, лабіринт, аерохокей та інші розваги для дітей старшого віку.

Кімната з ігровими приставками – місце зустрічі любителів битв на джойстиках, де кожна дитина знайде для себе гру до смаку, адже їх більше 100!

Боулінг – 14 доріжок. Улюблене місце дітей і дорослих, що поєднує активний відпочинок з розвагами.

Більярд – Російський та Американський, для професіоналів і любителів.

Чекаємо на відкритті 3 серпня!

Тарифи:

Тарифи нового формату

на 1 день (ціни вказані в гривні)
Тарифний планПН-ЧТПТВихідний/святковий день
Безліміт дорослий100140140
Боулінг*, більярд2*, ігрові автомати, аерохокей
Безліміт  дитячий130130160
Дитяче містечко3*, приставка4*, атракціони5*
Безліміт "Все включено"180240240
Боулінг*, більярд2*,  дитяче містечко3*, приставка4*, атракціони 5*
Супроводжуючий111
Без надання безлімітних послуг
Пільговий 6*8080
Дитяче містечко3*, приставка4*, атракціони5*

1*. Під безлімітним квитком на гру в боулінг мається на увазі безперервна гра у боулінг на 1 доріжці, в продовж одного дня, одноособово або в складі команди до 6 гравців на доріжці. Адміністрація РК «PAPASHON» залишає за собою право розміщувати на доріжці до 6-ти гравців, які придбали відповідний квиток. При цьому ігроку дозволяється залишати ігрову доріжку не більш ніж на 15 хвилин.
Припинення гри з боку Гостя чи відсутність його більш ніж 15 хвилин – вважається завершенням надання послуги, і право на користування передається іншому Гостю, який придбав відповідний квиток.
2*. Під безлімітним квитком на гру в більярд мається на увазі безперервна гра у більярд одного або чотирьох відвідувачів за 1 столом, впродовж 1-ї години. Адміністрація РК «PAPASHON» залишає за собою право розміщувати за столом до 4-х гравців, які придбали відповідний квиток. При цьому ігроку дозволяється залишати ігровий стіл не більш ніж на 10 хвилин 2 рази за ігровий час. Припинення гри з боку Гостя чи відсутність його більш ніж 10 хвилин – вважається завершеним надання послуги, і право на користування передається іншому Гостю, який придбав
відповідний квиток, з можливістю повернення до гри у порядку черги необмежену кількість разів протягом одного дня.
3*. Під безлімітним відвідуванням дитячого містечка мається на увазі безперервне перебування дитини в ігровій зоні. Дитина з браслетом формату «Безліміт дитячий» може відвідувати зону боулінгу, без надання права гри, а також зону кафе та кімнати для святкувань. Вийшовши за межі зони дитячого містечка в інші зони РК “PAPASHON”, дитина може повертатися в зону дитячого містечка необмежену кількість разів протягом одного дня. У випадку виходу дитини за межі РК “PAPASHON”, послуга безлімітного відвідування дитячого містечка вважається наданою в повному обсязі. Повторне відвідування дитячого містечка в РК “PAPASHON” в такому випадку можливе за умови придбання нового білету.
4*. Під безлімітним відвідуванням зони з ігровими приставками мається на увазі гра дитини на ігровій приставці протягом 30 хвилин, з наступною передачею права на гру іншому Гостю, який придбав відповідний квиток, з можливістю повернення до гри у порядку черги необмежену кількість разів протягом одного дня. Такийпорядок користування зоною з ігровими приставками обумовлений обмеженою кількістю приставок та високим попитом на дану послугу. У разі дострокового припинення гри, право на користування передається іншому Гостю, який придбав відповідний квиток.
5. Під безлімітним відвідуванням атракціонів мається на увазі користування батутами, лабіринтом та іншими атракціонами впродовж одного дня, крім аерохокею. Черга на гру в аерохокей передається після завершення кожного раунду гри наступному Гостю, який придбав відповідний квиток, з можливістю повернення до гри у порядку черги необмежену кількість разів протягом одного дня. Такий порядок користування аерохокеєм обумовлений обмеженою кількістю апаратів та високим попитом на дану послугу. У разі дострокового припинення гри, право на користування передається іншому Гостю, який придбав відповідний квиток. 
6. Під тарифом «Супроводжуючий» мається на увазі покупка гостем білета за 1 грн, який дає можливість супроводжуючому пересуватися по комплексу РК “PAPASHON”, але без можливості отримувати безлімітні послуги комплексу, які входять в безлімітні тарифи.
7. Під тарифом «Пільговий дитячий безліміт» мається на увазі покупка гостем білета, для дітей з інвалідністю або дітей з малозабезпечених сімей при пред’явленні відповідного документа, за 80 грн. Та дає право на: відвідування зони дитячого містечка, користування ігровими приставками та атракціонами. Згідно правил відвідування дитячого містечка, зони з ігровими приставками та зони з атракціонами.

Вказані тарифи передбачають відвідування комплексу однією людиною та діють від моменту входу до виходу з території комплексу Papashon Котовського. Papashon залишає за собою право вносити зміни до вказаних тарифів та правил.