Дитячі свята

PAPASHON — улюблене місце відпочинку дітей різного віку!

Подарувати дітям нові враження, здивувати їх, викликати шалені, позитивні емоції – все це із задоволенням може зробити для вас PAPASHON. Як саме? Варіантів – безліч! Наприклад, ми можемо організувати тематичне дитяче свято, яке буде схоже на справжню казку. За вашим вибором святкова програма може включати в себе багато елементів.

Квести для дітей. Це – весела розвага для дітей з конкурсами, загадками і солодкими подарунками. Виконуючі різноманітні завдання, діти відчують себе справжніми піратами, індіанцями, гонщиками або артистами.

Майстер-класи. Великою популярністю користуються кулінарні майстер-класи, коли діти вчаться самостійно готувати смачні страви – піцу, роли, коктейлі. А ще у дітей є чудова можливість проявити свої творчі здібності та фантазію, створюючи своїми руками тисячі красивих і потрібних речей (листівки, маски, закладки, квітки-нагадайки і т.д.).

Дитячі турніри з боулінгу. Незвичайне, але дуже цікаве продовження будь-якого свята. Це справжні командні змагання, які додадуть адреналіну та азарту її учасникам, розвивають навички лідерства і прагнення до перемоги. П’єдестал для переможців, медалі та грамоти від PAPASHON будуть неодмінно!

Шоу-програми. Якщо на свято вашої дитини прийде справжній герой з улюбленого фільму чи мультфільму, то вихор емоцій та сміху буде гарантований! Наші професійні аніматори здатні підняти настрій та розвеселити кожного!

Казкове оформлення залу і столу. Ми пропонуємо велику кількість варіантів тематичного декору з використанням фотозони, гірлянд, квітів та інших прикрас. Але якщо у вас є особливі побажання, то PAPASHON обов’язково їх здійснить. Адже для нас не має нічого неможливого!

Ексклюзивні фотозони. З їх допомогою можна зробити фантастично красиві фотографії, які буде приємно переглядати навіть багато років потому.

Подарунки та акції. Іменинник, який замовив святковий банкет в PAPASHON, автоматично отримує від нас подарунок. Це може бути необмежена за часом гра в одній із зон розваг у дитячому містечку або година гри у боулінг.