Свята та банкети у PAPASHON – Відпочиньте всією родиною!

Організувати гарне та яскраве свято – справа непроста. А зробити це якісно – ще складніше. Якщо ви хочете уникнути всіх цих турбот і просто добре повеселитися з друзями чи колегами на Дні народження або на корпоративі, то звертайтеся до нас – у PAPASHON. Тут є все, щоб провести будь-яке свято на найвищому рівні.

Декілька зон для банкетів. У нашому дитячому містечку PAPASHON є дві чудові відокремлені зали спеціально для різноманітних святкових подій. У кожній з них комфортно розміщується 30-35 гостей таким чином, що залишається місце для танців та виступів аніматорів. Але ще більше гостей можна запросити в наше найсучасніше інтерактивне кафе. Звичайні та інтерактивні столи, а також м’яка зона диванів створюють дуже зручний простір для відпочинку. А потанцювати ви завжди можете біля сцени м’юзік-холу, який також знаходиться на території кафе.

Відмінна кухня. Безліч смачних, вишуканих та оригінальних страв для вашого свята можна вибрати у банкетному меню PAPASHON.

Декор залу та столу. Це – прекрасний спосіб додати кольорів і настрою. Ви можете обрати будь-яку тему для декору, а всю іншу роботу ми зробимо самі. Фотозона, кенді-бар, різноманітні гірлянди, квіти, прапорці та кулі – ось лише частина того, що може бути використано для оформлення залу. PAPASHON перетворить ваше свято на справжню казку!

Додаткові розваги та шоу-програми: караоке, квести, турніри з боулінгу, майстер-класи, веселі програми від аніматорів та ведучих. Ми розробляємо та організовуємо програми на будь-який смак.

Бонуси та акції. При замовленні банкету з нагоди Дня народження, іменинник отримує один з подарунків від PAPASHON. Це може бути безлімітна гра в одній з зон розваг або година гри в боулінг.

PAPASHON – ти там, де краще!