Основне меню

PAPASHON – ти там, де краще!

Оскільки центр свята PAPASHON відвідують гості будь-якого віку та достатку, то й кафе PAPASHON має в своєму меню страви на будь-який смак і гаманець. Ми завжди турбуємося про своїх клієнтів і пропонуємо їм найкраще.

Основне меню

меню_4

Десертне меню

menu_desserts_lviv_3mb

Меню бару

bar_ukr_3mb
bar_cocktails_ukr_3mb

Розмаїття страв. Смачні сніданки для тих, хто хоче почати ранок з позитиву. М’ясо, риба, піца, суші та роли для тих, хто сильно зголоднів. Овочеві салати для тих, хто береже фігуру, а для любителів поласувати – смачні десерти та коктейлі. У PAPASHON є всі ваші улюблені страви!

Якість продуктів. Ми використовуємо виключно свіжі інгредієнти і чітко дотримуємося усіх санітарних правил і норм. Тому висока якість наших страв – гарантована!

Великі порції та дотримання технологічної карти. Коли гість PAPASHON дивиться наше меню і робить замовлення, він може бути абсолютно впевнений, що в результаті отримає саме те, що хотів. Це стосується і розміру порцій, і використаних інгредієнтів. Ми завжди чесні зі своїми клієнтами!

Доступні ціни. Це – наша візитівка! Саме у PAPASHON можна наїстися досхочу за абсолютно прийнятні гроші! Ми вже чекаємо вас у найкращому кафе у Львові!

PAPASHON допоможе вам відчути новий смак до життя!