Кафе PAPASHON – найкраще місце для сімейного відпочинку!

Центр свята PAPASHON у Львові – це величезний простір для розваг. Тут є стільки всього цікавого, що відвідувачі у кожній зоні відпочинку проводять по декілька годин поспіль. За цей час може з’явитися не тільки почуття спраги, а й справжнісінький голод. Але не хвилюйтеся! Майже скрізь тут є можливість скуштувати щось смачненьке. І це – не єдина наша перевага.

  • Інтерактивне кафе. Неймовірне місце відпочинку з “цифровими екранами” замість столиків. Вони можуть самостійно впізнавати гостей, демонструвати «живе» меню, обробляти замовлення, надавати інші різноманітні послуги. Такого ви ще не бачили ніде!
  • Відмінна кухня за доступною ціною. Хто сказав, що якісна та смачна їжа буває лише в елітних ресторанах? Якщо ви хоч раз скуштуєте наші страви, то повністю зміните точку зору! Тому що PAPASHON пропонує найкраще за ціною, яка влаштує кожного!
  • Банкетні зали. Відзначайте найяскравіші події вашого життя саме тут – в PAPASHON!

А тепер давайте справді спробуємо порахувати, скільки варіантів кафе вам пропонує PAPASHON. Перша зона знаходиться безпосередньо перед входом у комплекс, на трьох величезних балконах. Вони освітлюються денним світлом зі скляного даху ТРЦ “Victoria Gardens”. Тут розташовані 28 столиків з м’якими диванами та чудовим видом – на різнобарвний фонтан та живі квіти на першому поверсі. До речі, у Львові це – єдиний торговельно-розважальний центр з подібним фонтаном. Тому не втрачайте цієї нагоди, вмощуйтесь зручніше на диванах – і насолоджуйтесь “краєвидом” та смачною їжею!

Друга зона – це, звичайно, інтерактивне кафе, у якому 14 столиків з 23-х мають “цифрову” поверхню. Вона активно реагує на кожен дотик людини і пропонує чимало розваг. Діти називають ці столики чарівними, і ми з цим не сперечаємось. Бо певна частка дива в тому точно є! Приходьте і переконайтеся самі!

Також додайте до загального списку банкетні зали і кафе у дитячому містечку, а ще – столики біля боулінгу, більярду і барної стійки… Ну як, переконалися? У PAPASHON зони кафе є скрізь, і кожна з них має свої надзвичайні особливості! Отже, вам не треба бігати з одного куточка комплексу в протилежний, щоб поїсти самому чи нагодувати свою дитину. Все є поряд з вами! Крім того, до ваших послуг – наші офіціанти, які швидко принесуть вам ваше замовлення та нададуть всю необхідну інформацію щодо меню PAPASHON.

Розважальний комплекс PAPASHON – грай, відпочивай, насолоджуйся життям!