Вечірки

PAPASHON – візьми найкраще від боулінгу!

В боулінг-клубі PAPASHON завжди весело та цікаво! Ми постійно влаштовуємо для гостей гарячі вечірки з модними діджеями, драйвовою музикою та шаленими коктейлями.

Щосереди о 19.00 ми оголошуємо “Час на бінго” та роздаємо подарунки учасникам гри! Азарт, веселощі та гарний настрій – гарантовані!

Робочий тиждень у нас завжди закінчується “Фартовою п’ятницею”: з 20.00 на вас чекають розіграш призів, конкурси, танці та боулінг під музику від кращих діджеїв.

Кожної суботи о 20:00 проходить “Family Party” – вечірка, яка сподобається і дорослим, і малим! Призи, цікава програма та дитяче диско – це просто шалений суботній вечір для всієї сім’ї!

В цей самий день на гостей чекають “Осінні інтерактивні подорожі”, кожна з яких присвячена певній країні. Отже, якщо ви часто подорожуєте і маєте великий досвід мандрівника, або ви просто багато знаєте про навколишній світ, то у вас є всі шанси стати переможцем гри! У будь-якому випадку, ви зможете весело провести час разом зі своїми друзями та дізнатися багато нового та цікавого!

В неділю о 15.00 в інтерактивному кафе починаються дитячі “Круті веселощі”! Під час цікавих майстер-класів діти вчаться робити справжні коктейлі, беруть участь у селфі-конкурсах та різноманітних змаганнях на швидкість і кмітливість!

Проведіть вихідні так, як слід! Приходьте в PAPASHON – і пориньте у свято!