Боулiнг у PAPASHON – Твій активний відпочинок!

Розважальний центр 1 червня 2019 р. буде зачинено на корпоративне обслуговування до 14:00
Просимо вибачення за незручності!

Підняти собі настрій, приємно поспілкуватися з друзями, потренувати м’язи, позмагатися за звання найвлучнішого та найспритнішого або навіть влаштувати реальні спортивні змагання – все це можна зробити, граючи у боулінг. І найкраще місце для цього, звісно, PAPASHON (Victoria Gardens). Адже ми маємо багато суттєвих переваг.

  • Значна кількість доріжок. Якщо ви хочете прийти з великою компанією друзів чи родичів, то просто забронюйте одразу декілька доріжок, щоб було зручніше грати. А місця тут вистачить усім!

  • Наявність “дитячих” доріжок, які мають спеціальні бортики (бампери). Це допомагає молодшим гравцям вибивати більше кеглів і складати серйозну конкуренцію дорослим.

  • Якість обладнання. Доріжки для боулінгу мають дуже якісне покриття – ламінат System 300. Він виробляється у Фінляндії і вважається одним з найкращих у світі.

  • Гнучкі тарифи, акції, бонуси. Кожен гравець має шанс отримати приємний подарунок, якщо виб’є потрібну кількість кегель і заробить певну кількість балів. Спробуйте свої сили! Це ваш шанс!

PAPASHON – отримуй найкраще від боулінгу!

Боулінг PAPASHON знаходиться у лівій частині розважального комплексу, поряд з більярдом та інтерактивним кафе. Всього тут нараховується 16 доріжок, з яких 4 якнайкраще підходять для дитячої гри. Адже вони мають певні технічні властивості: за потреби тут з’являються бампери, які не дають шарам зійти з доріжки. Таким чином дітям легше досягти успіху і заробити більше очок, а це шалено піднімає їм настрій.

За традицією, біля кожної доріжки є столик, де можна не просто відпочити між фреймами, а й повноцінно і смачно попоїсти. Крім того, прямо поруч з боулінгом розташовується бар, який пропонує відвідувачам напої на будь-який смак. Барна стійка є максимально контактною, тобто підійти до неї можна з усіх боків, що значно спрощує спілкування гостей з барменом.

PAPASHON щиро бажає вам гарної гри та веселого відпочинку!