Більярд PAPASHON – для професіоналів та любителів

PAPASHON із задоволенням запрошує до себе усіх поціновувачів більярду! Ця гра вимагає особливого ставлення та особливих умов, які ми старанно відтворили у більярд-зоні.

  • Комфортне розташування столів та затишна атмосфера – важливі складові для вдалої гри. Неквапливий темп гри налаштовує на приємну бесіду і відпочинок.

  • Столи для різних видів більярду. Є можливість грати і в американський, і в російський більярд, залежно від вашого смаку.

  • Якість обладнання. У розпорядженні гравців – тільки найкращий спортивний інвентар та найякісніше обслуговування. Ми завжди слідкуємо за тим, щоб гостям PAPASHON було максимально зручно у більярд-зоні. Тому тут спокійно можуть грати як любителі, так і справжні професіонали.

Розважальний комплекс PAPASHON – грай, відпочивай, насолоджуйся життям!

Знайти нашу більярд-зону зовсім не складно: достатньо пройти вліво вздовж інтерактивного кафе та боулінгу – у найзатишнішу частину комплексу.

Тут є все необхідне для вашого гарного вечора: одразу шість столів для різних видів більярду, стильна сучасна музика, м’які дивани та столики для напоїв і страв. У будь-який момент можна скористатися послугами бару, який знаходиться навпроти. Замовте тут, наприклад, освіжаючі коктейлі, каву, пиво або навіть міцні алкогольні напої. По-перше, це буде по-справжньому смачно. По-друге, це додатково підніме вам настрій. А гарні, позитивні емоції – це найголовніше!